Yakaboo.ua відкрив свою першу офлайн-книгарню на Хрещатику

Фото: Yakaboo Об этом сообщает personal-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.Сьогодні, четвертого жовтня, інтернет-книгарня Yakaboo відкриває власну книгарню у Головпоштамті за адресою вул. Хрещатик, 22.

Це перший офлайн-магазин компанії, створений до 15-річчя з її дня народження. До цього Yakaboo приймав тільки онлайн замовлення, які можна було отримати поштою чи забрати з самостійно.

Фото: YakabooУ першій книгарні Yakaboo можна не тільки придбати літературу, але й забрати своє замовлення з сайту yakaboo.ua в центрі міста.

«Для нас перша офлайн-книгарня — це історія про розвіртуалізацію з нашим клієнтом, сервісність і розвиток ринку», — зазначає генеральний директор Yakaboo Іван Богдан. — «Ми бачимо, що зараз в Україні недостатньо книгарень і більшість з них обмежені в асортименті. В основу ж нашої книгарні закладена унікальна бізнес-модель. Унікальність її полягає в тому, що клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на 37 м². Книгарня бестселерів Yakaboo — це вікно у світ, де клієнт отримує все, що забажає».Фото: YakabooКнигарня розташована в приміщенні Головпоштампту, пам’ятки архітектури, спорудженої у 1952—1958 роках. Автори проекту – архітектори В. Ладний, Б. Приймак, Г. Слуцький, З. Хлєбникова. Попередня будівля, зведена у 1936-1941 роках, була зруйнована під час війни. У серпні 1989 завалився портик головного входу Головпоштампу, під уламками якого загинуло 13 перехожих. Портик відновили у дев’яностих з одночасною реконструкцією інтер’єрів першого поверху.

Фото: Yakaboo«В результаті нашого партнерства з Yakaboo у мешканців будь-якого населеного пункту країни з’явилась можливість безкоштовно отримати замовлення з інтернет-книгарні. Сьогодні – йдемо далі: наш клієнт в сегменті e-commerce став нашим орендатором. Завдяки системі електронних закупівель ProZorro ми не тільки можемо «без схем і відкатів» здавати майно в оренду через електронні аукціони, а й отримувати за нього ринкову ціну та співпрацювати з відповідальними орендарями. Сподіваюсь, перша книгарня Yakaboo в Головпоштамті започаткує гарну традицію відкриття їх магазинів у центрі міст», — заначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.У залі встановлено монітор з доступом до сайту yakaboo.ua, де можна перевірити наявність книги, дізнатися про неїбільше та відразу ж зробити замовлення, за потреби звернувшись до консультантів.

Фото: Yakaboo«Для нас є цінним те, що наша перша книгарня відкрилась на базі Укрпошти. Ми цінуємо їхню відкритість і бажання змінювати світ та сприяти розвитку книжкового бізнесу», — додає Іван Богдан.В асортименті книгарні бестселерів художня література, сучасна українська проза, іноземна література, путівники, книжки про суспільство, саморозвиток, бізнес, економіку, виховання дітей, психологію, видання для дітей. Крім того, є оригінальна література англійською мовою.

Фото: Yakaboo* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/04/yakaboo-ua-vidkryv-svoyu-pershu-oflajn-knygarnyu-na-hreshhatyku/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя