Рада відправила на доопрацювання ветований Зеленським Виборчий кодекс


У профільному комітеті просили більше часу для доопрацювання документу

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради. Об этом сообщает nbr-ua.info со ссылкой на СМИ.

Нардепи схвалили відповідний проект постанови №0978/П.

"Встановити строк розгляду на пленарному засіданні Верховної ради України Виборчого кодексу України (реєстр. №0978), повернутого з пропозиціями президента України, не пізніше 90 днів з дня його повернення для повторного розгляду", — йдеться у тексті постанови.

У пропозиціях до закону Зеленський вказував, що Виборчий кодекс, який надійшов на підпис президенту, містить положення, які не відповідають Конституції України, а також не враховують останні зміни до виборчого законодавства.

"Не можу підтримати Виборчий кодекс України в запропонованій редакції, повертаю його для повторного розгляду і пропоную доопрацювати з урахуванням наведених зауважень з метою забезпечення належної регламентації виборчого процесу, створення умов для вільного волевиявлення громадян України на основі конституційних принципів і демократичних стандартів організації та проведення виборів, запобігання будь-яким зловживанням і маніпуляцій під час проведення виборів", — зазначалося в тексті пропозицій.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/rada_vidpravyla_na_doopracyuvannya_vetovanyy_zelenskym_vyborchyy_kodeks”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя