"Іноді так "розважаються": П’яний "коп" у Полтаві побив битою 17-річного студента (відео)

Лікарям довелося видалити молодому хлопцю селезінку.​

Об этом сообщает according.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Полтаві п’яний поліцейський з сином напали на жінку і побили бейсбольною битою 17-річного студента, який опинився в лікарні з розривом селезінки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Поліцейський накинувся на хлопця абсолютно без причини. Лікарям довелося видалити молодому хлопцю селезінку.

17-річний Максим потрапив до реанімації і його стан досі залишається вкрай важким. Поки що він не може прокоментувати те, що трапилося.

"Його били битою. Коли я запитала у нього, чи били в голову, він відповів мені, що зміг ухилитися", — розповіла мати потерпілого Максима.

В той нещасливий вечір Максим з дівчиною повертався додому, коли звернув увагу, що їх переслідують двоє чоловіків. Поліцейський з товаришем накинулися на них, а ті почали тікати. У цей час дві жінки зробили зауваження нападникам, чим накликали на себе ще більшу агресію з боку чоловіків.

Сусіди розповіли, що двоє неадекватних чоловіків живуть у будинку поруч. Один з них діючий поліцейський, інший — його син, який був на Донбасі у зоні бойових дій. Зараз чоловіки іноді "розважаються" з алкоголем, виходячи після цього на вулиці міста. Зараз Максим в лікарні, але "коп" намагається зам’яти справу і домовитися з родичами потерпілого.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/inodi-tak-rozvazhaiutsia-pianyi-kop-u-poltavi-pobyv-bytoiu-17-richnoho-studenta-video-297773.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя